KOMBINOVANÁ PEDIKÚRA

Lázeň se změkčujícími přísadami

Lázeň dodá pocit úlevy a kůži na nohou perfektně změkčí. Následuje odstranění hrubé kůže a otlaků pomocí skalpelu. V případě potřeby odstraníme také kuří oka.

Úprava nehtů a kůžičky 

Nehty zakrátíme, zapilujeme a odstraníme nadbytečnou kůži v okolí nehtů. Nehty lze vyleštit, nalakovat nebo aplikovat barevný Shellac nebo Gellak. 

Ošetření bruskou

Zbytky hrubé kůže a otlaků ošetříme pomocí brusky a speciálních nástavců. Po tomto úkonu budou nohy hebké a jemné po dlouhou dobu. Ošetření bruskou je velmi efektivní a zcela bezbolestné. Na závěr ošetříme chodidla masáží se zjemňujícím krémem.

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ

Zarostlé nehty

Úlevu od zarostlého nehtu řešíme tamponádou v kombinaci s bruskou nebo pomocí speciálních špon (tzv.nehtových rovnátek). Vhodné ošetření s klientem vždy konzultuji a navrhnu nejlepší postup pro daný typ problému.

Protetika

Chybějící nehet, např. po chirurgickém zákroku, úrazu apod., lze vymodelovat speciálním antibakteriálním gelem. Výdrž takto nastaveného nehtu je 3 měsíce, i déle. Nehet se neláme, neodlupuje a nejsou žádná omezení ani při nošení obuvi.

Specifické kožní problémy

Nadměrné pocení nohou, popraskané paty, velmi suchá kůže nebo nadměrný zápach - to vše jsou problémy, na které máme řešení. Nabízíme osvědčené a účinné krémy, tinktury a lázně pro domácí péči, které vám od těchto problémů uleví.