SHELLAC - GELLAK

SHELLAC NA PŘÍRODNÍ NEHTY

Nosí se jako gel. Vydrží dokonalý 14 dní i více, nanáší se jednoduše jako lak a vytvrzuje se v LED lampě během pár vteřin. Je velmi odolný, nádherně lesklý. Odstraňuje se speciálními polštářky během pár minut. Žádné broušení, žádné pilování.

GELLAK NA PŘÍRODNÍ NEHTY

Gellak je vhodný na krátké pevnější nehty. Doporučujeme pro jednorázové akce, na letní dovolenou nebo na svatební nehtíky, ale také pro ženy, které mají zdravé pevné nehty a nechtějí ztrácet čas s klasickým lakováním.

GELOVÁ MODELÁŽ

GELOVÉ NEHTY

Technika je vhodná pro nehty, které se třepí, lámou nebo nenarostou do potřebné délky. Gelová modeláž se doplňuje za 3-4 týdny. Vybrat se můžete ze široké škály barev i zdobení.

ZPEVNĚNÍ NEHTŮ GELEM

Nehty, které nepotřebují prodloužit, můžeme zpevnit gelem, který je ochrání a přitom zachová pružnost. Barevná úprava je stejná jako u klasické gelové modeláže. Doplnění se provádí za 3-4 týdny.

MANIKÚRA

KLASICKÁ MANIKÚRA

Ošetření zahrnuje úpravu nehtů, nehtových valů, odstranění nadbytečné kůžičky a vyleštění nehtů do lesku. Nehty můžeme nalakovat barevným lakem nebo speciálním odolným VINLUX lakem.

P-SHINE

Manikúra pro zdravé a krásné nehty, při které se zalešťuje včelí vosk do přírodního nehtu. P-Shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí jako prevence proti lámání a třepení nehtů.